Заміна пороховиків шруса в Opel Omega B

AvtoAd

29/05/2021
Заміна пороховиків шруса в Opel Omega B

Гумовий еластичний елемент - пороховик, який повинен забезпечувати герметичну роботу шруса (гранати), луснув. Бруд і порох з дороги могли потрапили до кульково-шарнірного з'єднання. При такій експлуатації він дуже швидко виходить з ладу. Щоб цього не сталося, кмітливий власник автомобіля винайшов такий ось тимчасовий варіант -  намотав на пороховик ... пакет із супермаркету. 

 

 

Звичайно ж, із таким "захистом" їздити не можна. Потрібна заміна пороховика. У цьому випадку ми замінюємо обидва, оскільки інший також має сліди зношення. 

 

Загалом процедура заміни стандартна. Автомобіль йде на підйомник, колеса демонтуються. Потрібно відкрутити шість болтів кріплення шруса до фланця маточини. Далі івиймаємо привід з редуктор. За допомогою спеціального інструменту розвальцьовуємо заглушку шруса. Знімаємо її й добираємось до стопорного кільця.  Знімаємо також і його, стягуємо шрус зі шліців. 

 

 

Знімаємо старий пороховик, викидаємо його, а півось добре миємо. Тоді можна ставити новий пороховик. При збиранні важливо не забути  змастити мастилом шліци на приводі, а також змастити сам шрус. При складанні шруса звертаємо увагу на орієнтацію внутрішньо і зовнішньої обійми стосовно одна одної.

 

 

Ставимо привід. Вставляємо в редуктор до характерного клацання, і закручуємо гвинти до фланця маточини.

 

 

Детальніше про те, чим загрожує пошкодження пороховика шруса, читайте на нашому сайті тут