Зарядний робот Mochi виходить на ринок

AvtoAd

13/05/2021
Зарядний робот Mochi виходить на ринок

Ви розрядилися? Тоді Mochi йде до вас. Не треба його шукати - він сам вас знайде...

 

Китайська компанія Envision Group виводить на ринок перший серійний автономний зарядний робот для електромобілів – Mochi. Робот сумісний практично з усіма представленими на ринку електричними автомобілями, й використовує для зарядки батарей виключно зелену енергію.

 

Прем’єра Mochi відбулася в рамках корпоративного заходу Net Zero Day у Шанхаї. Старт продажів запланований на червень 2021 року. У розробці робота брали участь фахівці американської дизайнерської компанії IDEO та італійської автомобільної дизайнерської компанії GFG Progetti Srl. Скористатися роботом-зарядкою зможуть власники електромобілів, які підписалися на послугу через додаток Mochi. Для зарядки достатньо просто залишити автомобіль на стоянці, робот сам знайде його, визначивши місце розташування з точністю до 1 см. Mochi працює на інтелектуальній операційній системі EnOS від Envision GroupTM, яка підключає та управляє понад 200 ГВт активів відновлюваної енергії по всьому світу.

 

Майбутнє вже поруч: новий робот самостійно знаходить електромобіль та підзаряджає йогоМайбутнє вже поруч: новий робот самостійно знаходить електромобіль та підзаряджає йогоРобот укомплектований електродвигуном потужністю 70 кВт. Завдяки вихідній потужності 42 кВт Mochi може всього за 2 години зарядити батарею електромобіля на 600 км шляху. При зіткненні з перешкодами робот може безпечно зупинитися протягом 0.1 секунди після повної швидкості 1 м/с (3,6 км/год). Під час заряджання система EnOS від Envision проводитиме моніторинг акумулятора електромобіля у режимі реального часу.

 

За матеріалами Автогік