Заміна свічок запалювання в BMW i8

AvtoAd

07/06/2021
Заміна свічок запалювання в BMW i8

 

Від свічок запалювання залежить коректна робота двигуна, адже вони забезпечують його запуск стабільність роботи, продуктивність та оптимальну роботу палива.  

 

Планова заміна свічок запалювання - не розкіш, а необхідність. Міняти воспламеняющие витратні матеріали потрібно, орієнтуючись на термін служби, прописаний виробником для конкретної моделі автомобіля. Якщо є зовнішні ознаки зношення свічки або певні ознаки у роботі двигуна - вам також варто звернутися на СТО для заміни свічок запалювання.

 

В автомобілі BMW i8 свічки запалювання знаходяться під заднім капотом.

 

 

Щоб зняти свічки запалювання, потрібно: 

 

Вимкнути запалювання.

 

Відключити роз'єми від котушок запалювання кожного циліндра.

 

Вивернути кріпильні болти котушок запалювання послідовно на кожному циліндрі.

 

Обережно зняти котушку запалювання

 

Важливо: робіть це акуратно, не поспішаючи і не прикладаючи зайвих зусиль, щоб не пошкодити гумовий елемент свічки запалювання.

 

За допомогою ключа і подовжувача зняти свічку запалювання Після викручування свічку також можна дістати за допомогою котушки запалювання. Щоб не пошкодити різьблення або електрод свічки запалювання, не допускайте падіння свічки запалювання при знятті.

 

 

 

Установка свічки запалювання:

 

Спочатку потрібно встановити свічку запалювання на місце за допомогою котушки запалювання, потім затягнути її за допомогою ключа для свічок запалювання і подовжувача. Будьте обережними, щоб не пошкодити електроди свічки з. 


Далі треба встановити котушку запалювання на циліндр і затягнути кріпильні болти. Аналогічно встановити свічки запалювання і котушки запалювання послідовно на інші циліндри двигуна


Приєднати роз'єми котушок запалювання для кожного циліндра.

 

 

Зважте, що всі свічки, незалежно від тієї кількості, яка передбачена конструкцією двигуна, повинні бути однаковими, а ще краще - з одного комплекту. І, зрозуміло, абсолютно всі повинні бути справними.

 

Справна свічка не має нальоту на електродах і її колір не змінений.Рівномірні відкладення кавового або сіро-коричневого кольору на керамічній частині центрального електрода - це ще не проблема. А от попелястий або мастильний наліт, сажовий нага, лакове відкладення чи розплавлений електрод  - ознаки того, що свічки запалювання потребують заміни.

 

 

Періодичність заміни свічок запалювання залежить від моделі транспортного засобу і прописується в технічних рекомендаціях по експлуатації автомобілів заводом-виробником. В середньому технічні фахівці рекомендують ставити нові витратні матеріали раз в 30 тисяч кілометрів пробігу, для платинових і іридієвих свічок - раз в 90-120 тисяч кілометрів. Якщо автомобіль регулярно заправляють неякісним паливом, то свічки ймовірно вийдуть з ладу раніше.

 

Читайте також на нашому про те, чому двигун втрачає потужність, коли виходить з ладу свічка запалювання

 

АВТОРИ: 

Сергій Романюк, автофахівець

Ірина Львова, журналіст