WAHLER

AvtoAd

26/03/2019
WAHLER

Компанія WAHLER була заснована у 1902 році Густавом Валером в Німеччині. Спочатку компанія працювала в металургійній галузі. Перші термостати компанія випустила в 1938 році на замовлення Mercedes, партнером і постачальником якого компанія залишається до сьогодні.

Головне підприємство компанії знаходиться в місті Еслінгене, промисловому передмісті Штутгарта.

WAHLER випускає оригінальні запчастини та постачає їх на складальні конвеєри і ринок оригінальних запчастин. На конвеєри автовиробників постачається 80% усієї виробленої компанією WAHLER продукції.

Як штатні комплектуючі термостати WAHLER використовують такі виробники, як Alfa Romeo, Audi, BMW, DAF, Ford, Honda, Hyundai, MAN, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Renault, Saab, Suzuki, Toyota, Volvo. Як деталі, що постачаються на конвеєр, так і інша продукція, призначена для ринку aftermarket, виробляються на одних і тих самих лініях.

В асортимент продукції входять термостати (безкорпусні, інтегровані, корпусні), термостати з електропідігрівом, термостати з електроприводом, регулятори температури масла, патрубки системи випуску, масляної системи, паливні, повітряні, термодатчики.

У виробничій лінійці знаходиться весь спектр термостатів для вантажних і легкових автомобілів. Окрім того, компанія розвиває напрям випуску компонентів системи зниження токсичності відпрацьованих газів, в яку входять: труби системи перезапуску вихлопних газів по новому циклу та клапани перезапуску вихлопних газів.

Всі термостати WAHLER сертифіковані відповідно до системами якості DIN EN ISO 9001, QS 9000 і VDA 6.1. і постачаються в комплекті з прокладками – це одна з конкурентних переваг WAHLER, що полегшує настановні роботи. Відмінність термостатів WAHLER – прецизійне регулювання по температурі, що забезпечує довгий термін експлуатації і високу надійність.

Багато розробок компанії унікальні і не мають аналогів. Компанія випускає термостати з системою розігрівання, в результаті чого зменшується час прогріву двигуна і не допускається його перегрів. Дані термостати використовуються на конвеєрах Daimler Chrysler.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/