У Genesis розробили електрокар із сонячними панелями на даху

AvtoAd

31/03/2021
У Genesis розробили  електрокар із сонячними панелями на даху

У мережі з’явилися шпигунські фотографії, на яких зображений новий електричний седан компанії Genesis. Судячи зі знімків, електрокар eG80, який стане прямим конкурентом Tesla Model S і Mercedes-Benz EQS, отримав незвичайний дизайн кузова і сонячні панелі на даху.

 

 

Електричний Genesis зняли на одній з Південно-корейських парковок. Новинка побудована на базі моделі G80. Незважаючи на те, що електрокар частково прихований під камуфляжем, фотошпигунам вдалося розглянути деякі цікаві деталі екстер’єру. Зокрема, майбутній eG80 отримав незвичайний передок з рельєфним капотом, роздвоєною оптикою і «закритою» гратами радіатора. Крім того, у моделі відсутні звичні патрубки вихлопної системи.

 

Головною особливістю майбутнього Genesis стануть сонячні панелі, розташовані на даху седана. Імовірно, з їх допомогою електромобіль зможе заряджати акумуляторну батарею під час руху. Очікується, що в рух eG80 буде приводити два електромотори. На одному заряді акумулятора електрокар зможе проїжджати близько 500 кілометрів. Крім того, батарейний Genesis оснастять автопілотом третього рівня і захищеною системою оновлення прошивки.

 

За задумом творців, Genesis eG80 складе конкуренцію Tesla Model S і Mercedes-Benz EQS. Очікується, що в серію електричний седан запустять в найближчі два роки.

 

За матеріалами Biz.ua