TRW

AvtoAd

26/03/2019
TRW

TRW Automotive – один з провідних світових виробників гальмівних систем і рульового управління для легкових і вантажних автомобілів. Також TRW Automotive постачає системи активної і пасивної безпеки для всіх провідних автомобілебудівельних концернів. На складальні конвеєри постачаються системи ABS, ESP, TC, системи рульового управління, підвіски, системи подушок безпеки, ременів безпеки та багато іншого.

TRW Automotive займає передові позиції в розробці та виробництві гальмівних систем і систем рульового управління завдяки своїм програмам науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт. Значна частина доходів фірми інвестується в наукові дослідження. З 1960 року TRW Automotive реалізує програму відновлення запчастин, що постачаються на aftermarket.

TRW Automotive на незалежному ринку запчастин (IAM) і в сфері сервісних послуг для автовиробників (VMS) є провідним постачальником високоякісних запасних частин для ремонту та обслуговування гальмівних систем, систем рульового управління і підвіски легкових та вантажних автомобілів

Програма виробів включає в себе: дискові і барабанні колодки, гальмівні диски і барабани, нові та відновлені: супорти, кермові рейки, насоси гідропідсилювача, головні і робочі гальмівні циліндри, циліндри зчеплення, гальмівні шланги, троси, кермові тяги, наконечники рульових тяг, важелі і шарніри підвіски, тяги стабілізаторів, амортизатори, діагностичне обладнання та обладнання для обслуговування гальмівних систем, оливи та гальмівні рідини.

Підрозділ TRW Automotive Aftermarket, що займається постачанням ринку післягарантійного обслуговування, є частиною концерну TRW Automotive і займає місце в десятці світових лідерів виробників автокомпонентів. TRW є провідним виробником в області продукції автомобільної безпеки, розробляючи та випускаючи найбільш повний в галузі асортимент технологій для активної і пасивної безпеки. Системи активної безпеки (гальмівні системи, електронні системи стабілізації, компоненти рульового управління) покращують контроль над автомобілем і допомагають уникнути зіткнень, а системи пасивної безпеки покликані звести до мінімуму травми у разі аварії (ремені, подушки та електронні системи безпеки).

Вирішальний критерій успіху компанії – якість та передові виробничі розробки, компанія володіє унікальною технологією виробництва клапанів діаметром менше 6 мм, що є дуже важливим зараз при виробництві багатоклапанних та компактних двигунів.

 

Джерело: http://f2000.com.ua/