Tesla додала у кари камери контролю за автопілотом

AvtoAd

28/05/2021
 Tesla додала у кари камери контролю за автопілотом

У автомобілях Tesla з’явилися камери для контролю водія при увімкненому автопілоті. Новий моніторинг швидше за все введено через кілька аварій Tesla при увімкненому автопілоті, передає Mind

 

Досі компанія контролювала водія за датчиками на кермі. Але власники машин часто доводять, що автопілот працює і без водія за кермом.

Видання звернуло увагу на твіт покупця Model Y, який отримав машину з новою функцією.

 

«Доставка пройшла дуже гладко. Оповіщення про виїзд зі смуги відключено, збільшена дистанція проходження, жорстке обмеження на 75, вимагає автоматичної яскравості або викидає з AP, камера в кабіні для спостереження за водієм ... поки що нічого несподіваного», – написав користувач.

 

Камера над дзеркалом може фіксувати, якщо водій відволікся від дороги при увімкненому автопілоті. У попередніх моделях Tesla увагу водія контролювали датчики крутного моменту на кермі. Якщо водій відволікся, автомобіль включав звукові і світлові попередження. Власник Model Y пояснив, що датчики на кермі все ще активні.

 

В інструкції Tesla не дає визначення «неуважність водія» і не пояснює, що відбувається, якщо камера фіксує порушення.

 

В Model S і Model X, випущених до 2021 року, немає камери в салоні. Але вона повинна бути в оновлених в січні версіях.

 

У 2020 році Tesla вперше активувала камеру в салоні при оновленні програмного забезпечення. Власників автомобілів просили добровільно дозволити робити фото та відео для «розробки функцій безпеки і покращень у майбутньому»