SWAG

AvtoAd

26/03/2019
SWAG

Компанія «Swag Autoteile GmbH» була заснована у 1954 році в Німеччині. Спочатку компанія називалась «Sud-West-Autoteile GmbH». Компанія спеціалізується на виробництві та упаковці неоригінальних автозапчастин. Вона орієнтована на забезпечення потреб європейського aftermarket.

З 2000 року компанія «Swag Autoteile GmbH» входить до групи «Bilstein Group», що вирішило фінансові труднощі компанії та розширило ринки збуту продукції. Сьогодні представництва компанії «Swag Autoteile GmbH» розташовані на всіх континентах: у країнах Європи, Азії, Південній і Північній Америці, Австралії, Африці, в країнах СНД та РФ.

Номенклатура компанії «Swag Autoteile GmbH», над розширенням якої вона безперервно працює, включає величезну кількість найменувань та налічує понад 13 тисяч артикулів запчастин для широкого модельного ряду пасажирських і вантажних автомобілів європейського та азіатського походження.

В асортимент продукції входять наступні товарні групи: двигуни в зборі та елементи двигунів, електрообладнання, деталі управління, елементи ходової частини, маховики, сайлентблоки, натягувачі ланцюгів і ременів, шестірні розпредвала і колінвала, демпфери паливного насоса, амортизатори капота та кришки багажника, підшипники, ГТВ, чохли для радіатора, манжети, троси зчеплення, манометричні та температурні вимикачі, реле, системи впорскування, насоси склоомивачів, склопідйомники, мастильні матеріали та багато іншого.

Якість запчастин «Swag Autoteile GmbH» підтверджується поставками на конвеєри таким автовиробників, як Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Ford, Porsche, Volkswagen та інших.

Виробничі процеси на підприємствах SWAG сертифіковані відповідно до DIN EN ISO 9001:2000.

Компанія SWAG виробляє, упаковує і продає під своїм брендом продукцію власних заводів, так і автозапчастини провідних європейських виробників.

 

Джерело: http://f2000.com.ua/