SPIDAN

AvtoAd

26/03/2019
SPIDAN

Торгова марка SPIDAN належить концерну GKN, який є одним з найбільших виробників автомобільних запчастин, що постачаються на конвеєри, на ринок оригінальних запчастин та aftermarket.

На всіх підприємствах GKN Automotive AG введений єдиний стандарт контролю якості, який відповідає всім вимогам ISO 9001 та ISO 14001.

Торгова марка SPIDAN – це марка, спеціально заснована концерном для задоволення потреб європейського та азіатського ринку. Компанія випускає зовнішні і внутрішні Шруси, ремкомплекти, комплекти пильовиків для Шрусів, півосі, хрестовини. Рівень якості продукції торгової марки можна порівняти з рівнем виробників оригінальних запчастин.

Для продукції SPIDAN властива особлива якість пильвиків Шрусів та приводних валів. Склад сировини для виробництва пильовиків постійно вдосконалювався. У виробництві компанія використовує термопластичні еластомери, що дозволяє забезпечити стійкість до впливу високих температур, агресивних середовищ, жирам. Пильовики з цього матеріалу озоностійкі – тобто вплив озону не призводить до передчасного «старіння» матеріалу та його виходу з ладу.

Пильовики стійкі до механічних впливів: вони не бояться попадання каменів. Більше того, пильовики SPIDAN не втрачають своїх технічних характеристик навіть при неправильній їх установці. Вони відрізняються довговічністю, стійкістю і надійністю. Шруси SPIDAN зарекомендували себе, як якісні та безпечні.

Пильовики і Шруси торгової марки SPIDAN постачаються на конвеєри низки провідних виробників автомобілів. Компанія на 100% забезпечує поставки для німецьких, європейських і японських автомобілів. Вартість запчастин торгової марки SPIDAN відповідає їх високій якості.

 

Джерело: http://f2000.com.ua/