Шини Recharge: Volvo встановлюватиме тільки їх для своїх елетрокарів

AvtoAd

16/03/2021
Шини Recharge: Volvo встановлюватиме тільки їх для своїх елетрокарів

Volvo встановлюватиме власні всесезонні шини Recharge, які не потрібно замінювати кожні пів року, на електромобілі Volvo. Чим ці шини кращі за інші? 

 

Компанія Volvo покращує безпеку своїх автомобілів за рахунок нових всесезонних шин власної розробки. Їх ще називають "вічними" і "розумними", адже ці шини мають здатність до відновлення. 

 

Електромобілі Volvo для ринків Північної та Центральної Європи стандартно укомплектують шинами Recharge, першими всесезонними шинами, які забезпечують енергоефективність класу А. Оцінити ефективність нових шин зможуть клієнти марки в Австрії, Бельгії, Чеській Республіці, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччині, Угорщині, Ісландії, Латвії, Литві, Молдові, Нідерландах, Норвегії, Польщі, Словаччині, Швейцарії, Швеції та Україні.

 

Як стверджують у компанії, шини Recharge краще справляються з ширшим спектром погодних та дорожніх умов, ніж літні або зимові, що позбавить водіїв необхідності міняти шини кожні пів року.

 

Фантастические шины reCharge от Goodyear – регенерация на ходу

 

До прикладу, використання таких шин для електричного Volvo XC40 Recharge знизить споживання енергії на 8% та збільшить середній запас ходу, порівняно з пересуванням на зимових шинах, а викиди CO2 від використання електроенергії можуть бути зменшені з 92 г/км до 84 г/км. Крім того, використання лише одного комплекту шин протягом усього року дозволить зменшити обсяги виробництва алюмінієвих дисків, що, в свою чергу, стане додатковою перевагою у зменшенні впливу на клімат.

 

Також серед переваг нових шин – низький опір кочення. Зазвичай він властивий лише літнім шинам, але шини Recharge матимуть цю властивість і в зимові місяці.

 

«Низький опір кочення шин є набагато важливішим для електромобілів, ніж для авто із ДВЗ. Він більше впливає на енергоспоживання та запас ходу», — зазначила Гізела Бломквіст, керівник Центру сталого розвитку Volvo Cars.

 

Як встановили експерти з безпеки Volvo Cars, за сухих або вологих умов за температури близько нуля, які переважають в більшій частині європейських країн, використання звичайних літніх та зимових шин не завжди ефективне. Найбезпечнішим варіантом за таких умов будуть шини Recharge, розроблені спеціально для електричної лінійки Recharge. Вони ідеально підійдуть при зміні погодних та дорожніх умов впродовж усього року.

 

«В ідеальному світі ви би прокидалися щоранку і підбирали шини для свого автомобіля, відповідно до прогнозу погоди, але ми не в ідеальному світі. І саме тому компанія пропонує шини Recharge, як найкраще збалансовану альтернативу, яка допоможе убезпечити клієнтів упродовж року», », — зазначив старший консультант з питань безпеки у Центрі безпеки Volvo Cars Ян Іварссон.

 

Клієнти, які проживають у регіонах з суворими зимовими умовами, де пересування снігом чи льодом – звичне явище, компанія й надалі пропонуватиме традиційні фрикційні чи шиповані зимові шини, але за доплату.