Renault розробляє дешевий електрокросовер

AvtoAd

30/06/2021
Renault розробляє дешевий електрокросовер

У компанії Renault підтвердили запуск дешевого електрокросовера. Модель стане частиною нової лінійки електромобілів разом з Renault 5 і MeganE.

 

Глава концерну Renault-Nissan-Mitsubishi Лука де Мео офіційно підтвердив давні чутки про відродження старого Renault 4, повідомляє AMPERCAR. Оригінальний Renault 4 перебував у виробництві з 1961 по 1994 рік, ставши однією з найбільш легендарних моделей французької марки.

 

Глава альянсу розповів подробиці про майбутню новинку. В першу чергу варто відзначити, що нова ітерація «четвірки» отримає назву 4ever EV. Машина перетвориться в компактний електричний кросовер і буде побудована на платформі CMF-BEV, яка спеціально створена для компактних моделей. Екстер’єр, як і в випадку з Renault 5, виконаний в стилістиці, яку в компанії називають «ретро-сучасною».

 

Renault 4ever EV стане першою з нової лінійки електромобілів, які отримають перспективні батареї, розроблені альянсом. Це дозволить суттєво знизити ціни на компактні електромобілі, поступово перетворюючи їх з дорогих іграшок в повсякденний транспортний засіб. За словами представників компанії, вартість машини може знизитися на 33%. Лука де Мео також зазначив, що Renault має намір випустити близько 10 нових електромобілів до 2025 року. Три з них ми вже знаємо – це 4ever EV, 5 і MeganE. Вони вийдуть на ринок до 2024-го, і замінять на конвеєрі Zoe, чий життєвий цикл підійде до закономірного кінця. У планах концерну - довести частку продажів чистих електромобілів до 90 відсотків від загального числа вже до 2030 року.