Porsche створює бюджетного конкурента Tesla Model 3

AvtoAd

08/06/2021
Porsche створює бюджетного конкурента Tesla Model 3

Німецький автовиробник Porsche працює над конкурентом Tesla Model 3. Як пише видання Autocar, батарейне чотирьохдверне купе, якщо його появу схвалить керівництво, побудують разом з Audi, а стартова ціна може починатися з £ 50 000.

 

Майбутній електрокар розділить платформу з «зеленим» A4 E-Tron (він теж зараз в роботі), а ще він може отримати деякі компоненти батарейного Macan, який вийде на ринок тільки в 2023 році. З чуток новинку назвуть Cajun – це ім’я компанія зареєструвала ще 10 років тому, але до цих пір ніде не використовувала.

 

Якщо Porsche Cajun дійсно дебютує, то у нього будуть версії з одним мотором на задній осі і більш дорогі модифікації з повним приводом і парою електродвигунів. Випуск налагодять на заводі в Лейпцігу по сусідству з електричним Macan. Ринковий же дебют навряд чи відбудеться раніше 2025 року.

 

Як ми знаємо, Європа задумала позбутися від традиційних ДВС: вже через 10 років Великобританія, Німеччина, Ірландія і Нідерланди повністю відмовляться від автомобілів на бензині і дизелі. Потім до них приєднається Франція. Однак Porsche не має наміру в найближче десятиліття прибирати ДВЗ. У всякому разі, його збережуть для 911-го сімейства.