Nissan Leaf офіційно виходить на ринок України

AvtoAd

13/04/2021
Nissan Leaf офіційно виходить на ринок України


Нова версія Nissan Leaf, яка буде продаватися в Україні, отримає 147-сильний електромотор і батарею ємністю 40 кВт/год, предає АмперКар.

 

Компанія «Ніссан Мотор Україна» оголосила про офіційний початок продажів Nissan Leaf, який є одним з найпопулярніших електромобілів у світі.

 

Українські продажі Nissan Leaf стартують цього літа. Протягом останніх років на дорогах України та інших пострадянських держав з’являється все більше електромобілів, зокрема, Nissan Leaf, проте їх доводиться ввозити з-за кордону, причому в уже старому вигляді.

 

У грудні 2020 року виповнилося 10 років з моменту виходу першої моделі електромобіля Nissan Leaf, а в вересні минулого року ця лінійка подолала позначку в 500 000 проданих автомобілів. Повідомляється, що нова версія Nissan Leaf, яка буде продаватися в Україні, отримає 147-сильний електромотор і батарею ємністю 40 кВт•год. Електромобіль зможе розганятися від 0 до 100 км/год за 7,4 с. Версія Nissan Leaf Plus отримає двигун потужністю 214 к.с. і батарею ємністю 62 кВт•год. Ціни будуть оголошені ближче до запуску.