MONROE

AvtoAd

27/03/2019
 MONROE

Компанія Monroe розпочала свою історію в 1917 році. Її засновником став Чарльз С. Макінтаєр. Він придбав Бріск Бласт Менуфекчерінг в місті Монро, підприємство, яке через роки перетворилася на мультинаціональну компанію Monroe.

У 1926 році компанія випустила перший гідравлічний амортизатор, розроблений інженерами Monroe, поклавши початок своєму лідерству у виробництві амортизаторів.

Сьогодні Monroe є частиною Автомобільної групи ТЕННЕКО. Заводи компанії розташовані у всьому світі: у Бельгії, Іспанії, Великобританії, США, Мексиці, Канаді, Австралії та Чехії.

За ліцензіями Monroe працюють кілька заводів, розташованих в різних країнах світу. Представництва компанії, що займається збутом продукції, працюють в 120 країнах.

У 1964 році було засновано європейське відділення компанії SA Monroe Europe N.V. Європейське відділення має чотири заводи в Європі, які в сумі виробляють більше 20 мільйонів амортизаторів в рік і дистрибутивний центр в місті Sint-Truident (Бельгія).

Всі заводи компанії пройшли сертифікацію ISO 9000. Три з її заводів у Європі (в Сінт-Труідент – Бельгія, в Гіхон – Іспанія і в Йорку – Великобританія) володіють бажаною для багатьох нагородою Ford Q1 Award, а група Фольксваген присудила компанії Monroe Європа нагороду «Value to the Customer” за заслуги в якості, обслуговуванні та ціні.

Компанія займає перше місце на вторинному ринку автомобільних запчастин – у США – 55% ринку, в Європі – 37% ринку і є найбільшим постачальником амортизаторів на конвеєри провідних фірм – виробників автомобілів, таких як Audi / VW, Daimler Chrysler, Fiat, Ford, DM, Land Rover, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Porshe, Renault, Scania, Saet, Suzuki, Toyota.

Продукція Monroe має сертифікат якості ISO9001 і сертифікована в Україні.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/