MANN

AvtoAd

29/03/2019
MANN

Компанія MANN FILTER розпочала свою діяльність з невеликого заводу, який тепер перетворився на найбільшу транснаціональну компанію з великою географією. Її дочірні підприємства та сервісні центри успішно трудяться на благо споживачів не тільки в Європі, але й на інших континентах. Компанія зарекомендувала себе як надійний партнер та впевнено займає лідируючі позиції серед інших виробників.
Німецькій технології виробництва фільтрів надають перевагу всі провідні гіганти автомобілебудування Німеччини, Франції, Японії, Росії та США. Компанія MANN FILTER неодноразово нагороджувалась званням кращого постачальника року та інших високих нагород від найвідоміших виробників автомобілів.
Вона випускає величезний асортимент фільтрів. Тим самим охоплює практично всі наявні марки легкових і вантажних автомобілів, вироблені у всьому світі. Це стало можливим завдяки гнучкій політиці керівництва, постійному впровадженню нових технологій та спільній дослідній роботі з провідними виробниками автопрому.

Великою популярністю фільтри MANN користуються у власників вантажних автомобілів. Адже фільтри на вантажівках доводиться міняти досить часто, так як їх заміна залежить найчастіше від пробігу.

Важливу роль відіграють і салонні фільтри, які забезпечують чистоту циркулюючого повітря в салоні.

Не менше значення для повноцінної роботи механізму має і масляний фільтр. Попадання різних частинок в моторне масло може значно погіршити роботу двигуна. І лише надійна фільтрація здатна захистити двигун.

Продукція MANN FILTER налічує більше 2000 найменувань для будь-яких моделей автомобілів. Фільтри, як повітряні, так і масляні, забезпечують належну роботу всього механізму в цілому.

Фірма Filterwerk Mann + Hummel GmbH є однією з найвідоміших фірм з виробництва повітряних і масляних фільтрів для автомобілів.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/