LPR

AvtoAd

29/03/2019
LPR

Компанія LPR розпочала своє існування у 1952 році на півночі Італії, де П’єтро Арич створив невеликий завод, який виробляв гальмівні циліндри для постачання на конвеєри автоконцернів.

У 1977 році на заводі була вперше представлена ​​власне торгова марка «LPR». Дане переміщення змістило акцент на виробництво зчеплення і гальмівної гідравліки, а новий погляд керівництва та значні інвестиції в завод та обладнання дозволили швидко закріпити за LPR ім’я світового лідера в якості та постійних інвестиціях. На початку 90-х компанія розширила свій асортимент, до якого включила гальмівні колодки (дискові і барабанні).

Сьогодні в асортименті компанії є такі складові: циліндри гідроприводу гальм, головні зчеплення, гідравлічні шланги, гальмівні колодки, гальмівних диски та барабани, супорти, шруси та гальмівні рідини.

LPR володіє продуктивними заводами та розподільчими центрами в найбільш стратегічних країнах, з метою повнішого задоволення поточного попиту та забезпечення клієнтів кращою якістю товарів і послуг.

Якість продуктів компанії LPR підтверджують сертифікати відповідності ISO 9002 та сертифікат якості компанії Ferrari.

Компанія є постачальником OE компонентів для наступних виробників автомобілів: Ferrari, Fiat, GM, Maserati, PSA Group, Renault, Ford, Mazda.

Гальмівні колодки LPR характеризуються відмінними фрикційними характеристиками, стабільністю гальмівних якостей в широкому спектрі температур, що забезпечує низький знос гальмівного диска та низький рівень шуму під час гальмування.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/