LEMFORDER

AvtoAd

29/03/2019
LEMFORDER

Німецька компанія LEMFORDER INTERNATIONAL AG & Со. KG була заснована у 1947 році в місті Бремен. Компанія має свої власні дочірні підприємства в США, Японії, Іспанії та Великобританії.

ZF LEMFORDER AG є офіційним постачальником на конвеєр деталей підвіски, рульового управління, в тому числі і гумотехнічних виробів та рульового управління для європейських автомобілів.

Клієнтами компанієї є такі лідери автопрому, як Дженерал Моторс, Форд, БМВ, Даймлер-Крайслер, вся група Порше, група Фіат, Тойота, Міцубіші Моторс, Крайслер, Опель та інші. В світі великовантажних машин – це ДАФ, МАН, Вольво, Мерседес, ІВЕКО і багато інших.

Більшість запчастин компанія виробляє на власних заводах, водночас вона упаковує під своєю маркою деякі запчастини інших виробників, при цьому гарантуючи їх якість.

Компанія має виробничі філії у всьому світі. Наприклад, для Мерседесів М-класу і БМВ Х5 деталі виробляються на заводах LEMFORDER в США, важелі з алюмінієвих сплавів для групи Ауді-Фольксваген – на заводах Німеччини, а на заводах в Японії виробляються деталі підвіски для японських автомобілів.

Повний асортимент запчастин компанії налічує близько 13 000 позицій. Група ZF LEMFORDER AG пропонує широкий вибір деталей підвіски та елементів рульового управління, елементів гальмівної системи, частини двигуна, елементів кріплення, сайлентблоков, пиляків, елементів трансмісії, ланцюгів розпредвалів, приводних ременів; в тому числі: кульові опори, важелі, реактивні тяги, стабілізатори, кермові тяги та їх наконечники, опори двигунів і КПП, сайлентблоки підвіски, корпуси подушок безпеки, підшипники.

Для розробки та впровадження нової продукції, а також модернізації деталей і компонентів, які вже постачаються на конвеєри, в місті Дилінг в кінці 90-их років був побудований дослідний і випробувальний центр – один із найсучасніших в Західній Європі – гордість групи ZF LEMFORDER.

Якість автозапчастин LEMFORDER служить основою для довіри покупців. І це дійсно важливий показник для деталей рульового управління та механізмів. Всі вироби сертифіковані згідно з ISO 9000 і менеджмент якості компанії відповідає за те, щоб ці вимоги були дотримані.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/