Компанія Tesla запатентувала електромагнітні "двірники"

AvtoAd

17/02/2021
Компанія Tesla запатентувала електромагнітні

У Tesla розробили й запатентували кардинально нову систему склоочисників.

 

Патентне відомство США схвалило заявку компанії Tesla на «систему проєктування електромагнітних склоочисників», подану ще 5 березня 2018 року. У базі відомства патент № 10 889 267 зареєстрований 12 січня 2021 року.

 

У документі описана нова конструкція склоочисника, який являє собою один «двірник» з електромагнітним лінійним приводом. Механізм буде рухатися по направній уздовж нижньої лінії лобового скла, приводячи в рух одну вертикальну щітку. У суху погоду вона буде захована під капотом автомобіля.

 

Зі слів розробників, на відміну від традиційної пари «двірників», які рухаються по дузі, залишаючи недоторканими верхні кути лобового скла, новий склоочисник зможе «дотягнутися» до кожного його куточка й не залишить ні краплі вологи.

 

Першим електромагнітний «двірник» отримає Tesla Roadster наступного покоління. У компанії вважають, що це дозволить забезпечити йому «чистий і сучасний дизайн» та позбавить від ще одного елемента, здатного «погіршити його аеродинамічний вигідний дизайн» без бічних дзеркал заднього виду.

 

Джерело: Autogeek