KAYABA

AvtoAd

29/03/2019
KAYABA

KYB Corporation – провідний виробник гідравлічного обладнання в світі. Передові технології компанії застосовуються в авіації, суднобудуванні і, звичайно ж, в автомобілебудуванні.

Компанія KYB з’явилась на ринку автозапчастин у 1947 році, і домоглася вражаючих успіхів: сьогодні вона є найбільшим постачальником амортизаторів на конвеєр, з часткою світового ринку 25% та одним з найбільших постачальників амортизаторів на вторинний ринок Європи.

KYB Corporation щорічно виробляє більше 75 млн. амортизаторів на 15 заводах, які експортуються більш ніж у 100 країн світу під єдиною торговою маркою KYB.

KYB – світова компанія і має десятки власних підприємств в багатьох країнах світу. Амортизатори також виробляються не тільки в Японії, але Японський завод займає майже 70% програми каталогу (переважно орієнтовану на японські, азіатські та американські моделі автомобілів).

Більше 27% виробляє завод в Іспанії (в основному – для європейських автомобілів). Заводи в інших країнах побудовані для виготовлення конвеєрної продукції, але зараз, у зв’язку з нестачею виробничих потужностей в Японії, перенеслось близько 3% програми на підприємства KYB в Таїланді і Бразилії.

З 2008 року частина програми перенеслась на нове підприємство в Чехії. Виробництво не дублюється, один номер амортизатора виробляється тільки на одному заводі. Гарантія є однаковою.

KYB постачає свою продукцію всім відомим виробникам автомобілів у світі – Alfa Romeo, Audi, Fiat, Ford, Honda, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Renault, Seat, Subaru, Toyota, Volkswagen та багатьом іншим.

Так, наприклад, компанія знаходиться в тісній співпраці з виробником автомобілів Renault розробляє амортизатори для нових моделей, включаючи Megane. Одним з недавніх успішних прикладів співпраці є розробка амортизаторів для Megane купе кабріолет – стійки типу Макферсон для передньої підвіски і двотрубні амортизатори для задньої підвіски. Ці амортизатори постачаються на заводи Renault у Франції, Іспанії, Туреччини, Мексики та Бразилії.

KYB Corporation також розробляє і виробляє системи підвіски для виробників мотоциклів, таких як Kawasaki, Suzuki і Yamaha.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/