Hennessey створили швидкісний броньовик

AvtoAd

09/02/2021
Hennessey створили швидкісний броньовик

Ford F-150 Raptor і без того непересічний автомобіль. Але в ательє Hennessey все одно побудували з нього VelociRaptor 600. Це монстр потужністю 600 кінських сил і здатністю розганятися до 100 км/год всього за 4,2 секунди при його то вазі та броні.

Автомобіль броньований і за цю частину відповідає AddArmor. Фахівці компанії мають досвід створення броньованих машин. Але не тільки. Один з їхніх останніх проектів – броньований і найпотужніший мотоцикл Baja.

Але там, де традиційні зброярі використовували б товсті сталеві пластини, AddArmor використовує Dyneema, який вважається найлегшим і найміцнішим композитним матеріалом у світі. Це синтетичне волокно, яке в 15 разів міцніше за сталь і на 40% міцніше кевлару. Воно дозволяє вдосконаленому автомобілю зберігати хороші характеристики прискорення, гальмування і керування.

Але AddArmor не тільки зміцнює тіло. VelociRaptor також отримав звукову гармату для контратаки, дверні ручки з електричним струмом, шини, що працюють в спущеному стані, сирену і стробоскопи, систему внутрішнього зв’язку і навіть можливість пошуку бомб.

Гальма Brembo і комплект регулювання передньої підвіски також забезпечують додатковий спокій.