General Motors готує удвічі потужніші батареї для електрокарів

AvtoAd

15/03/2021
General Motors готує удвічі потужніші батареї для електрокарів

Як повідомляє SpecMachinery, General Motors анонсувала впровадження акумуляторних батарей, розроблених на основі нової технології, яка повинна значно збільшити їх ємність при одночасному зниженні вартості.

 

Наразі концерн співпрацює з американською компанією SolidEnergy Systems з Бостона в рамках проекту по розробці літій-металевих акумуляторних батарей для наступного покоління електричних силових установок Ultium Drive.

 

Комп'ютерні моделі інноваційних батарей, створених на основі перспективної технології, вже пройшли віртуальні випробування в технічному центрі GM, які відповідали 150 000 миль звичайної дорожньої експлуатації. У цій симуляції використовуються складні комп'ютерні моделі, що імітують всі можливі режими руху електрокарів - прискорення, гальмування, плавний рух і різні цикли зарядки.

 

Очікується, що нова технологія забезпечить батареям подвоєну в порівнянні з нинішнім поколінням акумуляторів ємність, але зробить їх на 40 відсотків дешевшими.

 

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, у General Motors є ще один партнер по розробці батарей - корейська компанія LG Energy, разом з якою концерн будує завод з виробництва акумуляторів Ultium в місті Лордстауні американського штату Огайо.