EPS

AvtoAd

29/03/2019
EPS

Компанія FACET S.r.l. була заснована у 1946 році в Італії. Спочатку вона орієнтувалася на випуск електрообладнання для підприємств автомобілебудування.

Якість та надійність автозапчастин компанії підтверджені сертифікатами якості ISO 9001, а також ANFIA AVQO 94.

У 1964 році в невеликому містечку Коліно в якості дочірньої фірми була заснована компанія EPS. Продукція FACET стала випускатися на цьому підприємстві під новою торговою маркою EPS. Сьогодні асортимент запчастин EPS для систем запалювання постачається у країни Європи, США, Південно-Східної Азії та Японії.

Для ринку aftermarket компанія EPS виробляє і постачає датчики для вимірювання температури охолоджуючої рідини, датчики тиску масла, датчики вентилятора, кисневі датчики, датчики заднього ходу, датчики положення колінвала, запасні частини для систем запалювання, котушки запалювання, комутатори, дроти, термостати, кришки трамблера та бігунки.

Всі автомобільні запчастини проходять неодноразове тестування в процесі виробництва. Виробничі лінії оснащені сучасним обладнанням, сам процес автоматизований.

Компанія використовує передові технології і ноу-хау в області штампування металевих частин. Особлива увага приділяється електроніці. В результаті датчики виробництва EPS відрізняються підвищеною чутливістю, надійністю та точністю спрацьовування. У їх виробництві використовуються тільки високоякісні матеріали.

Інженери компанії постійно розробляють нові модифікації датчиків, працюючи над їх надійністю та довговічністю. Якість датчиків визнано провідними світовими виробниками таких марок, як Opel, Mersedes, Ford та іншими. У виробництві високовольтних дротів використовуються ізоляційні матеріали останнього покоління.

Компанія має розвинену мережу дистриб’юторів у всьому світі, що постачають запчастини до легкових і вантажних автомобілів японських, європейських та американських виробників.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/