ELRING

AvtoAd

29/03/2019
ELRING

Компанія ElringKlinger AG була заснована у 1879 році Паулем Лехлером в Німеччині. Свою діяльність вона почала як компанія з виробництва технічних виробів та ущільнювальних прокладок.

Сьогодні до складу компанії входять понад 20 заводів, на яких працюють більше 8000 чоловік.

Продукція компанії ELRING налічує близько 20000 найменувань, у тому числі: комплекти прокладок та ущільнювачів для двигунів, металеві багатошарові прокладки головок блоків циліндрів, манжетні ущільнення валів двигуна і трансмісії (сальники), маслозйомні ковпачки клапанів, професійні герметики, тефлонова стрічка ущільнювача, болти кріплення головок блоків, спеціальні набори ущільнювачів для картерів, впускних і випускних колекторів, водяних насосів, турбонагнітачів, мостів, прокладки за індивідуальними замовленнями.

Продукція ERLING постачається на конвеєри таких автогігантів як: Alfa-Romeo, Audi, BMW, Citroеn, Daewoo, DAF, Deutz, Fiat, Ford Honda, Hyundai IHC, IVECO, KIA, Lada, Lancia, MAN, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi , MWM, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Scania, Seat, Skoda, Smart SsangYong, Subaru, Suzuki, Talbot, Toyota, Vauxhall, Volkswagen, Volvo.

Сьогодні до досягнень компанії можна віднести наступні: річний оборот у понад 400 млн. Євро, близько 20 000 випущених компонентів для автомобільної індустрії, поставки на складальні конвеєри понад 40 марок автомобілів, продажі здійснюються в 140 країн світу, дослідницький центр складають більше 140 інженерів, фізиків та хіміків, значні інвестиції в дослідження та розробки нової продукції – 20 патентів на рік в області ущільнювачів та нових матеріалів для автоіндустрії.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/