Електропікап Tesla матиме двосторонню систему зарядки

AvtoAd

13/03/2021
Електропікап Tesla матиме двосторонню систему зарядки

Коли Ілон Маск восени 2019 представляв публіці Cybertruck, він оголосив виняткові цифри, зокрема, запас ходу до 800 км та тягове зусилля 6,3 т. Цього цілком достатньо для того, щоб причепити до пікапа трейлер або кемпер. Багатьом сподобалася ідея подорожувати таким чином, користуючись великою батареєю електромобіля і для їзди, і для проживання, пише Electrek.

 

Тепер глава Tesla підтвердив у Твіттері, що ці мрії можуть збутися. У відповідь на питання користувача Mick Tezla «чи можу я живити свій крихітний будинок від Cybertruck?», Маск дав однозначну відповідь: «Так».

 

Це означає, що у пікапа Tesla, крім вже обіцяних розеток для любителів виїздів на природу, буде двостороння система зарядки — він зможе віддавати енергію батареї в мережу. Компанія вже анонсувала модифікацію Cybertruck для кемпінгу, але для повнорозмірного житлового причепа потрібно більше енергії. У поєднанні зі складною сонячною батареєю на даху пікап стає дійсно придатним для виживання в умовах умовного пост-апокаліпсису, як і обіцяв Маск.

 

Чи збирається Tesla випускати власні причепи для кемпінгу — невідомо, але, швидше за все, власники Cybertruck зможуть причепити до них вагончики сторонніх виробників. А інженери-любителі вже розробляють кастомний трейлер для «улюбленого монстра Ілона Маска».