DENSO

AvtoAd

29/03/2019
DENSO

Корпорація NIPPON DENSO була створена у 1949 році, відокремившись від компанії Toyota motor Corp.

З 1996 року корпорація змінила своє ім’я і стала називатися DENSO CORPORATION. Причиною зміни назви послужив той факт, що колишня назва компанії Nippon denso (що означає «Японські електронні запчастини») більше не охоплювало всієї області дій існуючої компанії, оскільки компанія також поширює свою діяльність в Європі, Америці та Азії.

Компанія DENSO – найбільша в Японії і є одним з провідних світових виробників і постачальників автомобільних компонентів на конвеєр. Володіючи 40 виробничими майданчиками в 18 країнах.

У 1997 році компанія DENSO отримала Міжнародний сертифікат якості QS 9000/ISO 9001.

Номенклатура виробів компанії включає в себе: електричні автомобільні вироби і продукти електронного управління (включаючи свічки запалювання); кондиціонери і опалювачі для легкових, вантажних автомобілів і поїздів; системи управління подачею палива; радіатори; вимірювачі; фільтруючі елементи.

Свічки запалювання – це один з основних напрямів для DENSO. Компанія випускає свічки не тільки для автомобілів, але і для мотоциклів, бензопил, газонокосарок, та катерів.

В компанії є і свої унікальні розробки, такі як бічний електрод з U-профілем, який сприяє кращому займанню паливної суміші. U-профіль має дві гострі кромки замість тільки однієї пласкої поверхні. Бічний електрод з U-профілем – стандарт для більшості свічок DENSO.

Найостанніше досягнення DENSO – революційно нове покоління свічок запалювання з центральним електродом із спеціального сплаву іридію. Іридієві свічки запалювання були розроблені для найостаннішого покоління двигунів, і можуть легко перевищувати сервісні інтервали в 100 000 км. Cплав іридію має вищу стійкість до зносу ніж платина, що дозволило зменшити діаметр центрального електроду до 0.7 мм.

Іридієві свічки запалювання DENSO вважаються стандартними для нового покоління Lexus, Toyota Avensis і Hiace.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/