CTR

AvtoAd

29/03/2019
CTR

Корейська компанія Central Corporation була заснована у 1960 році.
Компанія займається виробництвом наступних запчастин: елементи рульового управління, підвіски, системи передач, двигуна, гальмівної системи.

Central Corporation є власником торгової марки CTR, під якою на ринку представлені вищеперелічені вузли та деталі.

Сьогодні Central Corporation – компанія, що динамічно розвивається та виробляє високоякісну продукцію, при виготовленні якої застосовуються технології високоточної обробки деталей.

Серед постійних клієнтів компанії є такі відомі компанії, як Hyundai, GM, Bosch, Ford, Daewoo, Kia. CTR також виробляє більш ніж 1000 найменувань деталей для японських автомобілів та понад 70 найменувань для американських та європейських.

Компанія виробляє запчастини за найкращими та найновітнішими технологіям з високоякісних матеріалів, що підтверджується міжнародними сертифікатами якості ISO 9001 & ISO 9002.

CTR адаптувало свої розробки під швидкий прогрес полімерних технологій відповідно до тенденцій оригінальної якості кульових опор вдосконаленого типу, що дозволило досягти наступних переваг: нижче навантаження на механізми, менше тертя, уповільнений процес зносу, не вимагає використання мастила та збільшений термін використання.

Завдяки високій якості та відпрацьованим технологіям, CTR на корейському ринку дає гарантію у 100,000 км пробігу на підвіски та інші запчастини.

Виробничий цикл є таким: подача металу під тиском – теплова обробка – машинна обробка -нанесення покриття – складання. Три типи теплової обробки,що застосовуються, сприяють більш тривалому використанню та отриманню більш стабільних характеристик.

Якість запчастин CTR визнано в усьому світі.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/