CORTECO

AvtoAd

29/03/2019
CORTECO

Компанія CORTECO була заснована в 1996 році як частина всесвітньо відомого концерну FREUDENBERG, що займається виробництвом запчастин для післяпродажного обслуговування автомобілів.

Назва фірми походить від назви компанії CORCOS PRODUCTES, яка була заснована у 1933 році. Причиною того, що фірма CORCOS зберегла свою назву, полягає в тому, що тільки 50% фірми належить великому німецькому концерну FREUDENBERG, іншими 50% володіє колишній власник.

Група FREUDENBERG випускає сальники розподільного і колінчатого валів, КПП і маточин, маслозйомні ковпачки, підшипники, гальмівні шланги та опори двигуна.

Продукція групи постачається на всі основні конвеєри виробників автомобілів безпосередньо з заводів.

Серед клієнтів групи можна назвати наступних виробників: ALFA ROMEO, AUDI, BMW, CITROEN, FIAT, FORD, ISUZU, IVECO, LANCIA, MAN, MERCEDES BENZ, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, ROVER, SAAB, VW.

Компанія Freudenberg має заводи та представництва в різних країнах світу: Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, Англії та Швеції. Концерн також має заводи в Мексиці, США, Бразилії та Австрії. У Японії концерн FREUDENBERG та японська компанія NОК створили спільне підприємство з виробництва сальників (головним чином орієнтоване на японські та корейські автомобілі).

У виробничій програмі компанії не лише одні тільки сальники. Під торговою маркою CORTECO випускаються також комплекти ступичних підшипників, гальмівні шланги, подушки двигуна та коробки передач.

Вся продукція фірми Corteco має міжнародні сертифікати якості.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/