CONTITECH

AvtoAd

29/03/2019
CONTITECH

Компанія ContiTech була заснована в другій половині XIX століття. За 120 років компанія перетворилася на провідного виробника деталей з каучуку, гуми та пластмас.

Компанія займається розробкою і впровадженням пневматики для підвісок вантажівок, автобусів та причіпної техніки. Сьогодні «ContiTech» входить в концерн Continental.

Багато виробників автомобілів у всьому світі надають перевагу продукції німецької компанії ContiTech Antriebssysteme GmbH.

Компанія Conti Tech Antriebssysteme GmbH є партнером у сфері розробок та впровадження інноваційних продуктів і провідним постачальником приводних ременів та систем їх натягування на конвеєри найбільших заводів з виробництва автомобілів, таких, як Volkswagen-Audi, Mercedes (Daimler-Chrysler), BMW, Ford, Fiat, Rover , Nissan, Volvo, Opel.

На конвеєрі дизельні двигуни легкових автомобілів марок Audi, VW, Skoda та Seat оснащуються зубчастими ременями виробництва компанії ContiTech Antriebssysteme GmbH.

В асортименті компанії представлений широкий вибір приводних ременів: зубчастих, клинових та поліклинових, призначених для різних автомобілів.

Запчастини ContiTech в деяких випадках є єдиним оптимальним рішенням для оснащення великогабаритного транспорту MAN.

Спектр виробів компанії ContiTech сьогодні охоплює близько 500 типів зубчастих ременів, розроблених для приводу розподільних валів, паливних насосів високого тиску та балансуючих валів двигунів легкових автомобілів. Вони надійні в експлуатації, малошумні, а також не вимагають технічного обслуговування.

Такі гіганти автомобільної індустрії, як VW, Fiat, Opel, GM та Ford традиційно є споживачами продукції ContiTech.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/