Cadillac Escalade перетворили на броньовик

AvtoAd

07/06/2021
Cadillac Escalade перетворили на броньовик

 

Канадська фірма Inkas, що спеціалізується на випуску броньованих версій легкових автомобілів, представила власну версію Cadillac Escalade нового покоління. Великий американський позашляховик перетворили в броньовик, захищений від куль, випущених з автоматичної гвинтівки.

 

Ступінь балістичного захисту автомобіля відповідає європейському стандарту CEN 1063 рівня BR6. Це означає, що позашляховик здатний витримувати вогонь зі стрілецької зброї під гвинтівково-кулеметний патрон 7,62×51 мм НАТО, який використовують, наприклад, для гвинтівок FN FAL і FN SCAR-H. Спеціально посилене днище машини здатне захистити водія і пасажирів від одночасного розриву двох ручних гранат.

 

Фахівці Inkas захистили від пострілів не тільки салон, але також акумулятор і електронний блок керування двигуном. Крім того, в конструкції автомобіля застосували спеціальні багатошарові куленепробивне скло і особливі компоненти для посилення підвіски. Плюс до всього позашляховик отримав спеціальні дверні шарніри і покришки run-flat.

 

За додаткову плату канадські фахівці можуть встановити посилені гальмівні механізми, активну систему пожежогасіння, сирену і проблискові маячки. Вартість броньованого автомобіля поки не називають. Cadillac Escalade нового покоління був представлений на початку 2020 року. У моторну гамму позашляховика увійшов 6,2-літровий бензиновий мотор V8 потужністю 426 к.с., а також 3,0-літровий шестициліндровий турбодизель, який видає 281 кінську силу. Обидва мотори працюють разом з 10-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

 

За матеріалами MMR