Bugatti переходить під контроль Porsche та Rimac

AvtoAd

05/07/2021
Bugatti переходить під контроль Porsche та Rimac

Компанія Porsche і хорватський виробник електрокарів Rimac домовилися про створення спільного підприємства, до якого увійде легендарна марка Bugatti. Нова компанія називатиметься Bugatti-Rimac.

 

Rimac володітиме 55-відсотковою часткою в спільному підприємстві, а Porsche — 45-відсотковою часткою. При цьому Porsche також безпосередньо володіє 24% акцій Rimac. Це означає, що зрештою німецький виробник буде контролювати 58,2% акцій спільного підприємства, хоча, як вже заявили в компанії, це не дає права вирішального голосу в управлінні об'єднаним підрозділом.

 

Під егідою нової компанії бренди Bugatti і Rimac спочатку будуть виробляти дві моделі гіперкарів: Bugatti Chiron і повністю електричний Rimac Nevera. Bugatti Automobiles SAS продовжить своє існування в новому спільному підприємстві. У майбутньому всі моделі Bugatti як і раніше будуть вироблятися на заводі Bugatti у французькому Мольсаймі. Однак R&D-центр об'єднаного виробника буде розташовуватися за місцем штаб-квартири Rimac у Хорватії.

 

Porsche відіграватиме важливу роль в спільному підприємстві як стратегічний партнер. На момент заснування спільне підприємство налічуватиме майже 430 співробітників — приблизно 300 в штаб-квартирі компанії в Загребі й 130 на виробничому майданчику Bugatti в Мольсгаймі.

 

За матеріалами Фокус