BOSCH

AvtoAd

29/03/2019
BOSCH

Група компаній Robert Bosch GmbH є одним з провідних міжнародних виробників автомобільного та промислового устаткування, споживчих та побутових виробів.

Мережа СТО Bosch Service була заснована німецькою компанією у 1921 році. Зараз – це одна з найбільших у світі мереж сервісних станцій. Сьогодні вона налічує близько 13 569 підприємств.

До складу групи Bosch входять Robert Bosch GmbH і більше 300 дочірніх компаній та філій у 50 країнах світу. Штаб-квартира компанії знаходиться в Герлінгені. Сьогодні BOSCH – єдиний виробник, який пропонує товар (запчастини), послуги з діагностики, персоналу СТО, програмного забезпечення та Hot-line водночас.

Компанія пропонує близько 100 тисяч найменувань автозапчастин і автокомплектуючих практично для всіх автомобілів світу. Такі автомобільні концерни, як Daimler Chrysler, BMW, Audi, VW, Volvo, Saab, Ford, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Toyota, Skoda, Volkswagen і багато інших, впродовж багатьох років співпрацюють з Robert Bosch GmbH, встановлюючи на свої автомобілі першокласне устаткування.

Один з напрямів компанії – програма відновлення деталей BoschExchange, яка дозволяє виконувати економічний ремонт основних компонентів дизельного устаткування для всіх поширених автомобілів з дизельними двигунами. Програма обміну охоплює більше 80% сучасного європейського ринку автомобілів.

Міжнародну діяльність групи BOSCH підтримують 260 виробничих об’єднання. Вони розташовані по всьому світу – в Бразилії, Китаї, Індії, Туреччини, Росії, Мексиці, Кореї, у тому числі і в Україні.

Повний асортимент запчастин BOSCH включає в себе: акумулятори, автомобільні лампи, склоочисники, свічки запалювання, фільтри та ремені ГРМ. Тобто, – повний спектр необхідних матеріалів для кожного автомобіля.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/