Blue Gasolin - що це таке і в чому його переваги?

AvtoAd

05/05/2021
Blue Gasolin - що це таке і в чому його переваги?

Bosch, Shell і Volkswagen об’єднують зусилля для створення інноваційного палива Blue Gasolin. Три провідні компанії об’єднали зусилля для виробництва і розповсюдження низьковуглецевого бензину, відповідного до прийнятого в Європі стандарту EN 228/E10, повідомляє MMR

 

Інноваційне паливо Blue Gasolin, в розробці та виробництві якого беруть участь Shell, Volkswagen і Bosch, в плані поведінки при кипінні й стабільності при зберіганні перевершило всі очікування розробників. Присадки, що входять до його складу, допомагають силовим агрегатам стати більш екологічними та захищають від іржі.

 

Великим плюсом поновлюваного палива називають і те, що його можна використовувати в автомобілях до схваленого бензином Super 95 E10, в тому числі для пристроїв гібридних моделей. Першою країною, де ще в поточному році на АЗС вільно можна буде заправлятися паливом Blue Gasolin, стане Німеччина. Це найперший і важливий крок трьох компаній, що вживаються для активного впровадження нового низьковуглецевого бензину.

 

У компанії Shell зазначають, що завдяки інноваційному паливі бензинові ДВЗ стануть чистішими, тобто, не настільки шкідливими для екології, як зараз. Фахівці Volkswagen покладають на новинку великі надії, адже вона допоможе не тільки зменшити викиди вуглецю в атмосферу, але ще і підходить для  гібридів, що теж є важливим фактором для її подальшого виробництва і розповсюдження.