BILSTEIN

AvtoAd

29/03/2019
BILSTEIN

Назва BILSTEIN завжди асоціювалась з високою якістю та ефективністю в галузях виробництва автоспорту та транспортних засобів протягом багатьох років.

В 1954 році компанія реконструювала технологію демпфування, вводячи перше виробництво низки однотрубних газонаповнених амортизаторів, що гарантує чудовий комфорт поїздки і безпеку, засновані на принципі de Carbon.

Сьогодні BILSTEIN є партнером у розвитку та виготовленні компонентів виробництва таких відомих брендів, як Ferrari, General Motors, Jaguar, Maserati, Mercedes, Porsche і Subaru.

Щоб і надалі посилювати своє становище автомобільного виробника в усьому світі, BILSTEIN забезпечив устаткуванням фабричні гоночні автомобілі своїми амортизаторами, щоб продемонструвати їх неперевершені робочі характеристики. Це початок безпрецедентного відліку успіху автомобілей, які беруть участь у гонках у всьому світі.

BILSTEIN вносить всебічне знання і багатство досвіду в області виробництва підвісок, поряд з іншими компаніями в групі. Назва BILSTEIN, в потужному союзі з групою – це нововведення систем підвіски високої технології, та глобальне партнерство в системі міжнародної автомобільної промисловості.

Список автомобілебудівельників, що довіряють досвіду BILSTEIN та його ноу-хау для обладнання OE починається з шикарного Ferrari, згодом до списку долучився Porsche, який довіряє цій фірмі вже протягом багатьох десятиліть. Jaguar випускає свої авто тільки на BILSTEIN, і Daimler Chrysler обирає цю фірму в A, E і S класах. Система пневматичної ресори, що управляється за допомогою електроніки, була розвинена особливо для S-класу.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/