Автомобілі Toyota захистять від хакерів за допомогою нового модуля

AvtoAd

29/03/2021
Автомобілі Toyota захистять від хакерів за допомогою нового модуля

Понад 20 великих компаній, в тому числі Panasonic і Toyota Motor, створили організацію для боротьби з кібератаками на автомобілі, повідомляє HiTech.Expert

 

Центр управління безпекою транспортних засобів може стати одним з рішень, що дозволяють надавати послуги з моніторингу безпеки підключених автомобілів по всьому світу.Panasonic використовує подібні рішення з 2016 року – для захисту від атак на електронні системи і мережі, що керують обладнанням і виробничими процесами на своїх підприємствах.

 

Для автомобілів було розроблено модифіковану версію – спеціальний модуль, вмонтований в транспортний засіб, він виявляє факт кібератаки, його тип і інтенсивність і передає дані в Центр управління безпекою. Після чого там проаналізують дані про спробу взяти автомобіль під віддалений контроль і оперативно проінформують автовиробника.

 

У свою чергу, автовиробники зможуть використовувати цю інформацію для оперативної допомоги власнику автомобіля – наприклад, відключення бортових систем або для випуску оновлень безпеки програмного забезпечення.