Як позбутися іржі на автомобільних дисках?

AvtoAd

05/03/2021
Як позбутися іржі на автомобільних дисках?

 


Колеса мають бути в порядку, адже від них залежить не лише естетичний вигляд автомобіля, але передусім і безпека руху. Сьогодні не складно знайти потрібний засіб для догляду за дисками, щоб утримувати їх у чистоті. 

 

Також дуже важливо стежити за їх справним станом. Якщо диск просто брудний, то нічого страшного, а от якщо є ушкодження і тріщини, то це дуже небезпечно для водія і пасажирів.

 

5 советов по восстановлению ржавого штампованного диска машины

 

П'ять порад для водіїв для відновлення штампованих дисків

 

  1. Слідкуйте за геометрією. Кожні 6 місяців при сезонній заміні коліс дуже важливо робити перевірку форми дисків, щоб перевірити відхилення від початкової форми. Якщо геометрія дисків змінена, то експлуатувати авто заборонено. 
  2. Обробляйте від корозії. На сталевих дичках нерідко з'являється іржа. Вона не тільки псує естетичний вигляд і може пошкодити цілісність і негативно вплинути на конструкцію диска. Особливо часто іржа з'являється на штампованих дисках. За ними потрібно особливо дивитися.
  3. Ліквідувати сліди іржі підучиться за допомогою антикорозійних засобів. Також актуальним буде шліфування з використанням металевої щітки з подальшою ґрунтовкою і фарбуванням. Рекомендується використовувати піскоструменеву обробку, але з її допомогою видалити іржу буде набагато дорожче. Після подібної обробки дички потрібно пофарбувати емаллю і порошковим барвником.
  4. Мийте та очищайте. Зауважимо, що мийка дисків є косметичною процедурою, а не технічною. Однак при її проведенні необхідно приділити увагу очищенню не тільки зовнішнього боку диска, але і внутрішнього, оскільки саме в цій області накопичуються різні забруднення, які призводять до пошкодження.
  5. Спеціальний догляд. Використовуйте металеву щітку, перетворювач іржі цинку і балончик з чорною фарбою. Щіткою очистіть надлишки іржі й обробіть диски з двох сторін за допомогою розчинника іржі. Як тільки нанесете засіб, дайте йому висохнути. І прикрийте захисною плівкою з цинку і фосфору, після цього диск буде готовий до нанесення фарби.