ADRIAUTO

AvtoAd

29/03/2019
ADRIAUTO

Компанія ADRIAUTO була заснована у 1984 році в Мілані, коли там було створено підприємства з виробництва автомобільних запчастин.

Завдяки досвідченому управлінню, виробництву високоякісної продукції та високому рівню обслуговування, компанія досягла справжніх успіхів.

Сьогодні компанія пропонує широкий модельний ряд продукції, що задовольняє найрізноманітніші запити споживачів з багатьох країн. Автозапчастини виробництва ADRIAUTO знайшли своїх покупців в Англії, Іспанії, Ірландії, Німеччині, країнах Східної Європи, Південної та Північної Америки.

Пропозиція актуального асортименту запчастин та надання якісного сервісу споживачам є метою компанії ADRIAUTO. Для досягнення цієї мети в компанії ADRIAUTO комп’ютеризовано всі відділи, вироблено прискорення темпів виробництва та підготовки замовлень, а також оновлено виробниче обладнання згідно з вимогами ЄЕС.

Сьогодні під торговельною маркою ADRIAUTO виробляється близько 1,5 мільйона видів продукції щороку. Для цього застосовуються тільки новітнє обладнання і високі технології.

Основний асортимент запчастин компанії є наступним: троси зчеплення, дросельні троси, троси спідометра, гальмівні шланги. Для потреб автомобільного ринку запчастин компанія виробляє весь спектр тросів, які використовуються в автомобілях.

Вся продукція компанії ADRIAUTO виробляється відповідно до сучасних стандартів якості і є сертифікованою згідно з ISO 9001:2000.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/