Description

МАЙСТЕР ПЛЮС
Автозвук

В умовах сучасного мегаполісу і не тільки, автомобілісти проводять довгі години свого прекрасного життя, перебуваючи у салоні свого авто. І якщо в автомобілі встановлений якісний автозвук, ці години можна проводити приємним чином. Так що ж необхідно, що б в автомобілі заграла музика з якісним звучанням?

 

Головні пристрої, автомагнітоли

Будь-яка штатна магнітола видає низька якість звуку. І якщо Ви хочете домогтися гарного звучання, починати установку автозвуку треба з заміни головного пристрою.
У більшості випадків штатні магнітоли навіть не мають RCA виходів. І для того, щоб підключити підсилювачі доводиться випаювати роз'єми з голови. Звичайно, цей варіант допустимо, але ми радимо, краще поміняти головний пристрій, тому що якість звучання штатної магнітоли все одно буде низьким.

Акустика це половина хорошого автозвуку

Поряд зі штатними автомагнітолами, штатна акустика взагалі не здатна пристойно звучати. Навіть недорогі 50 доларові динаміки грають у кілька разів краще штатних.
Для хорошого звучання музики в автомобілі Вам необхідно серйозно поставитися до вибору фронтальної акустики, яка вимагає грамотної установки. На цій етапі установки автозвуку економити не варто.