Заміна магнітоли у Volkswagen Passat

AvtoAd

24/05/2021
Заміна магнітоли у Volkswagen Passat

 

Власник автомобіля Volkswagen Passat вирішив замінити "рідний" пристрій на сучасний Android. В принципі, це нескладна робота, але будуть деякі нюанси. 

 

 

Проводимо демонтаж старої системи. Тут все просто:  виймаємо перехідну рамку, витягаємо з неї кнопку аварійки, відкручуємо стару магнітолу.  

 

 

 

А це - нова. За параметрами вона вужча, проте це не створює проблем при монтажі. У новому пристрої нтелектуальна чиста операційна система Andorid 9.0, з чотирьохядерним процесором Cortex-A7 1,3-1,5 ГГц MT8227L з процесором Cortex-A7 та чотирьохядерним графічним процесором Mali-600MP4. 2 ГБ оперативної пам'яті та 32 ГБ ПЗУ. 1024 * 600 з високою роздільною здатністю, підтримує відео Full HD 1080P. Крім того, 5-точковий сенсорний екран забезпечує плавну роботу. 

 

 

У новому пристрої вбудований модуль Wi-Fi. Він також може підтримувати 3G-Інтернет, потрібно придбати зовнішній Android-сумісний 3G-USB сучасний і вставити SIM-карту. Ви можете грати в онлайн-ігри, переглядати відео, завантажувати онлайн-дані, перевіряти електронні листи. Вбудований модуль GPS, підтримує багато видів онлайн / офлайн-карт. Звичайно ж, тут є карта Google. Завдяки поточному розташуванню, швидкості, пробігу, відображенню орієнтирів, 3D-виду вулиць, пошуку місця призначення та покроковим голосовим вказівкам дорозі.

 

 

До неї додається комплект проводки. Замінюючи магнітоли, порівнюємо їхні схеми. Виявляємо, що потрібно перепінувати фішки, оскільки + та - в цих системах поміняні місцями. По суті, це єдиний нюанс, який треба врахувати при підключенні. 

 

 

Це єдине, що довелось змінити, у всьому іншому магнітола підходить.

 

 

Підключаємо її та проводимо монтаж нового обладнання в автомобіль. 

 

 

Заміну проведено. Головний пристрій має широкий спектр можливостей та забезпечує набагато краще звучання, ніж попередній. 

 

АВТОРИ: 

Роман Бечкало, автоексперт

Ірина Львова, журналіст