Водневі автомобілі від Siemens запустять у масове виробництво

AvtoAd

23/02/2021
Водневі автомобілі від Siemens  запустять у масове виробництво

В німецькій компанії заявили про масове виробництво автівок, які працюють на водневих паливних елементах, передає Хайтек+.

 

Німецький енергетичний гігант Siemens запустить масове виробництво декількох моделей автомобілів на водневих паливних елементах. Про це йдеться у меморандумі про взаєморозуміння, який концерн уклав з британським стартапом Riversimple. Підрозділ Siemens UK профінансує будівництво двох нових підприємств на території Великобританії, кожне з яких буде виробляти по 5 тисяч автомобілів на рік.
 

Спочатку Riversimple отримає необхідні ресурси для масового виробництва двомісного купе Rasa, яке запустять у 2023 році, а потім для водневого фургону, який випускатимуть з 2026 року. У довгостроковій перспективі Riversimple має на меті надати клієнтам у лізинг 180 тис. водневих автомобілів до 2032 року.

 

Riversimple була заснована у 2007 році і розробила свій перший водневий автомобіль більш як 10 років тому. Однак компанії не вдавалося вийти на масовий ринок через обмежене виробництва максимальний обсяг поставок складав лише 5 тис. моделями Rasa у рік.