Відмовили гальма, що робити?

AvtoAd

26/03/2019
 Відмовили гальма, що робити?

Гальмівний механізм є одним з найбільш важливих елементів будь-якого автомобіля. Але що робити, коли в разі звичного натискання на педаль гальма автомобіль продовжує котитися вперед?

Отже, водій раптом розуміє, що його автомобіль відмовляється зупинятися. Перша думка, яка виникає в цей момент: «В автомобілі відмовили гальма, що робити?».

У першу чергу, дуже важливо не панікувати і зберігати здатність тверезо мислити, інакше ймовірність виникнення аварії різко підвищиться.

У конструкції безлічі сучасних автомобілів включена двоконтурна гальмівна система. Рекомендується не відпускати педаль гальма деякий час, адже цілком можливо, що перестав працювати тільки один контур, в результаті чого автомобіль буде зупинятися повільніше. У випадку якщо автомобіль не гальмує зовсім, потрібно прибрати ногу з педалі гальма, після чого ще раз максимально її вичавити шість-сім разів. Можливо, що в гальмівній системі різко понизився тиск і дані дії повернуть його до нормального стану.

Якщо гальма в автомобілі все-таки не працюють, доведеться використовувати ручне гальмо. Робити це слід дуже акуратно, уникаючи занесення автомобіля. Є ще один метод, який є найбільш ефективним – гальмування двигуном. Для цього слід послідовно знижувати передачу до повної зупинки автомобіля.

В крайньому випадку, можна задіяти спосіб гальмування киснем бортів або коліс автомобіля об бордюри. Якщо дозволяють дорожні умови, можна спробувати акуратно з’їхати в кювет, а взимку допоможе зупинити автомобіль замет.

 

Джерело: https://avtoshkola.nung.edu.ua/hints