VERNET

AvtoAd

26/03/2019
VERNET

Компанія VERNET була заснована у 1952 році у Франції. Спочатку компанія орієнтувалась на випуск термостатів для пральних машин. У 1962 році компанію придбала фірма CALORSTAT, яка спеціалізувалася на виробництві термостатів для автомобільної промисловості і з цього моменту з’явилась торгова марка автомобільних термостатів VERNET.

Сьогодні компанія VERNET перетворилася на світового лідера в галузі виробництва термодатчиків та термостатів для автомобільної промисловості, зокрема для легкових і вантажних автомобілів.

Всього компанія виробляє більше 13 млн. термостатів і датчиків на рік. 60% всієї виробленої компанією продукції постачається на складальні конвеєри провідних автогігантів – Alfa-Romeo, Fiat, Lancia, Citroеn, Dacia, Ford, Hyundai, Lada, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Rover, Suzuki, Toyota, Volvo та VW.

Поставки термостатів на ринок aftermarket здійснюються до 150 країн світу.

Компанія має свою науково-дослідну лабораторію, в якій здійснюються наукові розробки і розробляються нові конструкції датчиків і термостатів. Виробництво оснащене високоточним обладнанням, впроваджені новітні технології. Все це в сукупності дозволило забезпечити оптимальне поєднання високої якості продукції і порівняно невисоку ціну, що робить термостати VERNET одними з найпопулярніших на ринку автомобілебудування.

Якість продукції підтверджена міжнародними сертифікатами якості QS 9000 і ISO 9001.

Асортимент виробленої компанією продукції включає в себе термостати, призначені для бензинових і дизельних двигунів, температурні датчики, датчики тиску масла, інші термоелементи.

Термостати VERNET є важливим компонентом систем двигуна і відрізняються якістю і надійністю. Відмінною рисою термостатів VERNET є висока точність регулювання за показниками температури, тривалий термін експлуатації. У виробництві використовуються революційні технології та спеціальний склад. Термостати VERNET стійкі до хімічної корозії та впливу високих температур.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/