VALEO

AvtoAd

26/03/2019
VALEO

Компанія Valeo розпочала свою історію у 1923 році. Поява Valeo як торговельної марки відбулась на початку 80-их років, а незабаром, вироблені компанією автозапчастини, починають продаватися на всіх провідних світових ринках. Цьому сприяло придбання концерном низки підприємств з виробництва оптики (фар і ламп), систем охолодження (радіаторів), безпеки, паркування (паркувальні радари), склоочисників («двірників» і щіток), електронних компонентів (генератори, стартери та інше).

Сьогодні компанія займає лідируючі позиції на світовому ринку, до її складу входить 130 заводів і 54 науково-дослідних центрів, розташованих в 25 країнах світу.

Концерн здійснює наступні поставки: комплектів зчеплення, дисків зчеплення і вижимних підшипників; автомобільної оптики – фар, ламп і протитуманок; елементів систем запалювання і пуску двигуна – генераторів, стартерів, регуляторів напруги, свічок запалювання, втягувачів реле і блоків розпалу valeo; деталей систем охолодження – радіаторів, помп, патрубків і вентиляторів; гальмівних колодок, дисків і паркувальних радарів (парктроників).

Серед новітніх розробок компанії – система Clutch-by-Wire, яка замінює механічне з’єднання зчеплення з педаллю – дистанційним. Дана система забезпечує автоматичну і напівавтоматичну дію зчеплення і виключає помилки водія.

Завдяки високій якості продукції та впровадження новітніх технологій компанія є світовим лідером на ринку склоочисників («двірників»). Останньою розробкою концерну спільно з компанією Michelin – є склоочисник з новими функціями і характеристиками. Профіль стрічки щітки склоочисника забезпечує відмінне видалення води, забруднень і комах з вітрового скла.

Компанія серйозно зміцнила свої позиції на ринку виробництва електричних приладів і запчастин – генераторів, стартерів, свічок, регуляторів напруги, датчиків і реле, паркувальних радарів.

Компанія Valeo є одним зі світових лідерів у виробництві оптики для автомобілів. Компанія пропонує запчастини для елементів системи охолодження і гальмівної системи.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/