В Nissan створили двигун з рекордним ККД

AvtoAd

11/03/2021
В Nissan створили двигун з рекордним ККД

Представники компанії повідомляють, що встановили новий рекорд – досягли теплового ККД 50%. Завдяки цьому буде знижена кількість шкідливих викидів, а отже продовжено термін експулатації ДВЗ. Про це повідомляє Uamotors.

 

Для порівняння, нині середній діапазон теплового ККД для автомобільної промисловості становить 40%. Новий підхід до розробки двигунів компанії Nissan суттєво підняв планку виробництва. 

 

Відзначається, що інженери Nissan змогли досягти рівня теплового ККД в 50% на гібридній системі Nissan e-Power в цілому, а не тільки на бензиновому двигуні. Технологія e-Power була вперше представлена ​​ 2016 року. В технології двигун внутрішнього згоряння служить як генератор для підзарядки батареї. У рух автомобіль приходить завдяки електромотору. Цей варіант силової установки називають гібридом послідовного типу. Деякі виробники характеризують подібні автомобілі як електричні, з вбудованим збільшеним запасом ходу.

 

«Щоб збільшити тепловий ККД з 30 до 40% було потрібно 50 років. За допомогою e-Power ми досягли показника в 50% за кілька років », – каже представник Nissan Тошіхіро Хіра.

 

Поки невідомо, коли будуть випущені перші автомобілі з новою системою e-Power.

 

Поточна версія e-Power встановлюється на моделі Note, Serena і Kicks.