У Volkswagen похвалились оновленим GTI Polo: що отримав автомобіль

AvtoAd

30/06/2021
У Volkswagen похвалились оновленим GTI Polo: що отримав автомобіль

Нарешті очікування шанувальників Volkswagen закінчилося і сьогодні був офіційно представлений новий GTI Polo (для європейського ринку). За основу при створенні цієї моделі був узятий стандартний оновлений VW Polo, який тільки недавно надійшов у продаж в ряді країн Європи. Він знаходиться на вершині модельного ряду цього компакта, тому в нього включено все найбільш передове оснащення, а також самий високопродуктивний двигун.

 

У стандартне оснащення Polo GTI входять нові фари Matrix LED IQ.Light і світлодіодна смуга, яка об’єднує головну оптику. Вона є фірмовим доповненням до ДХВ. Крім переробленої оптики виробником також були змінені обидва бампера версії GTI. На передній і задній частинах компакта можна виявити шильдики GTI і характерні для цієї версії деталі червоного кольору. Не можна не відзначити наявність подвійного патрубкf вихлопної системи, що виглядає з-під бампера. Модель при покупці доступна в п’яти кольорах забарвлення кузова і з 17-дюймовими легкосплавними колісними дисками, хоча опціонально доступні і 18-дюймові колеса. Крім того, модель оснащена більш ефективними гальмівними супортами червоного кольору.

 

У салоні основними кольорами є червоний, чорний і сірий. Крім цього, присутній елементи, покриті хромом. Оббивка сидінь картата і має червону рядок. Автомобіль базово оснащується спортивним мультикермом, з шкіряною опліткою, спортивними сидіннями з декількома регулюваннями і досить ефектною цифровою “приборкою”. Крім цього, модель отримує кілька подушок безпеки, кондиціонер, сидіння мають можливість регулювання по висоті, 4 електросклопідйомники і підрульові перемикачі швидкостей.

 

За матеріалами MMR 

 

Модель стандартно оснащена мультимедійною системою Ready2Discover з 8-дюймовим сенсорним дисплеєм, в якості опції доступні системи Discover Media і Discover Pro з дисплеєм на 9 дюймів. Кожна з них має підтримку Android Auto і Apple CarPlay. Серед інших функцій можна відзначити адаптивний круїз-контроль, попередження про виїзд з смуги руху, асистент виїзду з парковки, систему спостереження Front Assist з виявленням пішоходів і велосипедистів, детектор втоми водія, систему допомоги при парковці і багато іншого.

 

Механічна частина, відносно минулого Polo GTI трохи змінилася. Вона складається з двигуна TSI з робочим об’ємом 2,0 літра, який генерує 207 к.с. і 320 Н*м крутного моменту. Таким чином новинка на 7 к.с. потужніша попередньої версії. Блок пов’язаний з 7-ступінчастою роботизованою КПП DSG з подвійним зчепленням. За заявами виробника новинка здатна розганятися з 0 до 100 км/год за 6,5 секунд, а її максимальна швидкість не перевищує 240 км/год. Крім того, автомобіль має чотири режими руху: Eco, Individual, Normal і Sport. Залежно від обраного режиму поведінку КПП, підвіски, рульового управління і навіть звук вихлопу будуть змінюватися. У порівнянні зі звичайною версією Polo, висота кузова моделі GTI на 15 мм нижче.