У Renault зняли обмеження швидкості на нових карах

AvtoAd

03/06/2021
У Renault зняли обмеження швидкості на нових карах

Французька компанія Renault передумала застосовувати обмеження швидкості на нових автомобілях 180 км/год.

 

У квітні 2021 року генеральний директор Renault Лука де Мео заявив, що автовиробник планує обмежити максимальну швидкість всіх своїх нових автомобілів бар’єром 180 км/год, і для цього запровадять систему «Тренер безпеки» (Safety Coach system). При цьому обмеження мали вступити не лише для автомобілів Renault, але й машин дочірньої марки Dacia.

 

Проте нещодавно в інтерв’ю виданню Autocar бос Renault зазначив, що компанія отримала багато негативних відгуків стосовно ідеї електронного обмежувача швидкості. «Реакція була більшою, ніж очікувалось, тому що коли ви їдете зі швидкістю 180 км/год, ви зазвичай отримуєте штраф, – сказав де Мео. – Найважливішим рішенням, яке ми прийняли, було продавати автомобілі з адаптивним круїз-контролем, які дотримуватимуться обмеження швидкості за замовчуванням. Ми вирішили, що машина повинна поважати правила, й тоді клієнт може взяти на себе відповідальність».

 

Таким чином, у Renault трохи пом’якшили свою позицію: нові автомобілі будуть оснащені адаптивним круїз-контролем, який відстежуватиме дозволену швидкість, але кінцеве рішення все ж буде за водієм.

 

Джерело: Мотокар