SKF

AvtoAd

27/03/2019
 SKF

Історія бренду розпочалась ще у 1907 році, коли талановитий молодий шведський інженер Свен Вінгквіст винайшов перший самоустановлювальний кульковий підшипник. У тому ж році він потрапив на ринок і була заснована фірма SKF.

Компанія включає в себе п’ять відділень: індустріальне, автомобільне, електротехнічне, металургійне, авіаційне та сервісне. Це 76 підприємств в 22 країнах, 38 600 співробітників та понад 15000 дистриб’юторів у всьому світі.

У SKF діє система управління Six Sigma, що забезпечує комплексне управління якістю. Компанія отримала численні нагороди за якість та інновації від провідних промислових компаній.

Також SKF – піонер в новаторських рішеннях в області проектування підшипників.

Підшипники SKF мають малу масу та габарити при високій несучій здатності, допускають тривалу роботу при високих швидкостях обертання, відрізняються стабільністю характеристик у широкому діапазоні швидкостей. Застосування підшипників SKF дозволяє підвищити комфорт завдяки зниженню шуму при обертанні та зменшити витрату палива за рахунок зниження тертя кочення. Для зручності споживачів SKF постачає підшипникові вузли в зборі.

Підшипники SKF постачаються на конвеєри таких відомих виробників: Alfa-Romeo, Audi, BMW, Citroеn, Daewoo, DAF, Deutz, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, IHC, Iveco, Kia, Lada, Lancia, MAN, Mazda, Mercedes Benz, Mitsubishi, MWM, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, SAAB, Scania, Seat, Skoda, Smart, SsangYong, Subaru, Suzuki, Talbot, Toyota, Vauxhall, Volkswagen, Volvo.

Асортимент компанії за товарними групами є наступним: підшипники всіх типів; підшипникові вузли, опори підшипників; підшипники ковзання, антифрикційні матеріали, спеціальні мастила; ролики та натягувачі приводних ременів.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/