Силіконова змазка для автомобіля

AvtoAd

26/03/2019
 Силіконова змазка для автомобіля

Багато автовласників навіть не уявляють, який корисною, а головне незамінною, річчю в певних ситуаціях може бути силіконова змазка. А адже вона має значно ширшу сферу застосування (в порівнянні з тими ж традиційними маслами) і добротний список переваг.

Що таке силіконова змазка?

Силіконова змазка – це паста білого кольору в’язкої консистенції, одержувана за допомогою змішування згущувача й силіконового масла (іноді додатково можуть бути присутні й інші компоненти).
Основні характеристики.

Силіконова змазка може експлуатуватися при температурі від -40 до +250 градусів. При цьому вона:
абсолютно безпечна для шкіри людини;
важко піддається займання;
має високий показник теплопередачі;
не проводить струм;
текуча;
скорочує піноутворення;
захищає від корозії;
відштовхує воду;
має можливість адгезії до дереву, гумі, склу, пластику і металів.

Чим же може бути корисна силіконова змазка для автомобіля?

По-перше, вона – це те, що потрібно для догляду за деталями обробки автомобіля.
По-друге, тільки вона здатна відновити первісний вид пластикових бамперів абсолютно будь-якого кольору.
По-третє, силіконову змазку можна застосовувати і для будь-яких зовнішніх деталей машини, виготовлені з пластику або гуми.
По-четверте, з її допомогою можна відновити вигорілий на сонці колір тієї чи іншої деталі, захистивши її в майбутньому від несприятливих впливів навколишнього середовища і надавши їй блиск, стійкий і насичений.
По-п’яте, тільки силіконова змазка в силах повернути вінілової даху вашого кабріолета колишню привабливість.
По-шосте, нею можна змащувати дверні петлі і замки (для кращої роботи).
По-сьоме, якщо змастити даними автомобільним засобом бічні поверхні шин машини, це значно уповільнить старіння останніх. А для міжсезонного зберігання «гуми» така процедура і зовсім є обов’язковою.
По-восьме, за допомогою такої змащення можна ще доглядати за гумовими ущільнювачами стекол і щітками двірників. Потрібно лише іноді протирати їх губкою з силіконом, натомість вони прослужать вам довгий час, не постраждавши від дії ультрафіолету.

Ну, а головні переваги силіконової змазки для авто полягає в тому, що вона не роз’їдає і не шкодить поверхнях і матеріалами, на які наноситься. При цьому з нанесеною субстанції з часом утворюється суцільний ковзний полімерний шар, якому не страшні ні сонце, ні вода, ні корозія.
До речі, субстанція ця може бути різної щільності: густа або рідка. Так от, перша краще застосовувати для змащення багажного відсіку, дверей і обробці різних електричних контактів і акумуляторних клем. Ну, а рідка мастило більше підійде для обробки ущільнювачів, різних гумових деталей (втулки стабілізатора, подушки кріплення глушника, патрубки системи охолодження і т.д.) і приводних ременів.