Помилки наддуву. Коди помилок Ford

AvtoAd

12/05/2022
Помилки наддуву. Коди помилок Ford

P0234

Дослівно несправність 0234 переводиться як стан надмірного форсування пристрою турбонаддуву/наддуву. За умови виникнення Р0234 потрібна детальна діагностика турбіни. 

 

P0299

Комбінація Р0299 вказує на низький тиск у системі наддуву. З появою коду 0299 користувач повинен виконати діагностику турбіни або нагнітача авто. За наявності видимих пошкоджень необхыдна заміна пристроїв.

 

P2263

Проблеми в роботі системи наддуву турбокомпресорного пристрою або компресора з механічним приводом. За умови появи коду Р2263 користувач повинен перевірити турбіну, повітряний фільтр та клапан EGR на предмет механічних пошкоджень. Останній може бути забитий, тому необхідно здійснити його очищення. Комбінація 2263 не завжди пов'язана безпосередньо з турбіною, тому треба зробити діагностику паливного насоса та вихлопної системи.

 

P003A

Дослівно цей код перекладається як перевищення гранично допустимого параметра при зборі інформації положення управління A наддувом турбокомпресора або механічного компресора. Для виявлення причини Р003А потрібна детальна перевірка механічної частини турбіни.

 

P132B

Помилка керування наддувом. Користувачеві потрібно зробити діагностику механічної частини турбіни, переконатися у відсутності дефектів. Поява коду Р132В часто пов'язана з пошкодженням або від'єднанням патрубків від пристрою, а також утворенні іржі.