OSRAM

AvtoAd

27/03/2019
OSRAM

Фірма “OSRAM” є одним з трьох провідних у світі виробників світлотехнічної продукції. Компанія є високотехнологічним підприємством світлотехнічної галузі: близько 40 відсотків обороту сьогодні забезпечують йому інноваційні продукти. Діяльність підприємства більшою мірою орієнтована на міжнародні ринки.

Фірма “OSRAM” постачає свою продукцію замовникам майже в 150 країнах світу і володіє 49 заводами в 19 країнах.

Торгова марка “OSRAM” була зареєстрована у 1906 році. У 1919 – фірми “Siemens & Halske AG” і “AEG” реорганізували свої підприємства, що виробляють електролампи, в акціонерне товариство “OSRAM GmbH”. Кожного дня на підприємствах виробляється близько 3 млн. автомобільних ламп.

Лідери у виробництві автомобільних фар – “BOSCH”, “VALEO”, “MAGNETI MARELLI”, “HELLA”, “KOITO”, “SEIMA” обрали “OSRAM” як основного постачальника світлового обладнання. “OSRAM” забезпечує покупців більш ніж в 140 країнах.

“OSRAM” розробляє і виробляє всю продукцію відповідно до стандартів DIN EN ISO 9001. Підрозділи автомобільного світлового обладнання працюють згідно сертифікату QC 9000. На підприємствах  діє комплексна програма захисту навколишнього середовища, в тому числі існують процеси вторинної переробки.

Асортимент продукції “OSRAM” є наступним: лампи для внутрішнього і зовнішнього освітлення, модулі управління світильниками, лампи для індикаторів і світлових табло, автомобільні лампи, лампи для дорожнього сигнального устаткування, світлове обладнання для промислових і лабораторних приладів та установок.

Лампи для фар головного світла OSRAM NIGHT BREAKER покращують на 90% освітленість дорожнього полотна і встановлюють новий рівень безпеки. Поліпшений передній огляд дозволяє розпізнати небезпеку і виграти вирішальні секунди для впевненого маневрування.

Завдяки вдосконаленій нитці напруження і подвійному блакитному світлофільтру, лампи головного світла сімейства NIGHT BREAKER володіють наступними перевагами: на 90% більше світла, на 10% більше білого світла, на 35 м. довший світловий конус.

 

Джерело: https://f2000.com.ua/