Оновлений Subaru XV коштуватиме майже 50 тис.євро

AvtoAd

19/03/2021
Оновлений Subaru XV коштуватиме майже 50 тис.євро

Оновлений Subaru XV оцінили від 47 445 євро. За цю ціну доступна комплектація Comfort з гібридною силовою установкою 2.0i e-Boxer. Ця силова установка є єдиною для машин, пропонованих в Нідерландах. У виконанні Comfort автомобіль комплектується адаптивним круїз-контролем, автоматичним кондиціонером, світлодіодним оптикою і іншими опціями. У модифікації Luxury, яку оцінили в 48 645 евро, увійшли асистент дальнього світла, система контролю «сліпих зон», інтегрована навігація з картами TomTom і внутрішнє дзеркало з автоматичним затемненням. Найдорожча версія – Premium вартістю 50 645 євро – комплектується шкіряною оббивкою, сидінням водія з електричним регулюванням у восьми напрямках і люком в даху з електроприводом.

 

Subaru XV вже був розкритий на зображеннях, опублікованих брендом у січні минулого року. Нагадаємо, що зовнішні відмінності мінімальні: передній бампер отримав пластикову вставку більшого розміру посередині і сріблясто-сірі вставки з боків. Захисна накладка теж нова. Крім того, була перероблена окантовка протитуманних фар, видозмінена решітка радіатора, в результаті чого візерунку у вигляді бджолиних сотів довелося поступитися місцем одній горизонтальній і декільком вертикальним планок.

 

Крім того, XV обзавівся новими 18-дюймовими легкомплавними колесами, а в колірну палітру були додані два кольори забарвлення: жовтий Plasma Yellow і синій Horizon Blue. У технічній частині змін зазнала підвіска, а режим повного приводу X-mode був поліпшений, тепер доступні режими Snow / Dirt і Snow / Mud.

 

Що стосується безпеки, XV отримав систему EyeSight, камеру з кутом огляду 180 градусів, яка стежить за дорогою перед автомобілем і втручається, коли це необхідно. Її отримало вже базове виконання моделі. Також була додана функція опускання дзеркал при русі заднім ходом і функція пам’яті як для сидіння водія з електроприводом, так і для бічних дзеркал. До того ж XV отримав новий 8-дюймовий сенсорний екран мультимедійної системи, яка відтепер підтримує Apple CarPlay і Android Auto.